product-header

Rolety Ostrów Wielkopolski

Mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego oraz okolic mają możliwość zdecydować się na rolety produkowane przez Grupę Impet. Współpraca z najlepszymi i co najważniejsze, sprawdzonymi dostawcami osłon okiennych, gwarantuje wybór takich dekoracji, które z jednej strony będą inwestycją na długi czas, z drugiej zaś, będą prezentować się naprawdę estetycznie.

Rolety – wielofunkcyjność dopasowana do Twoich potrzeb

Rolety zewnętrzne znajdują zastosowanie zarówno latem, jak i zimą, dlatego zdecydowanie nie warto rezygnować z ich zakupu. Sprawdzają się i w mniejszych, i w większych lokalach. Można je spotkać zarówno w prywatnych mieszkaniach i domach, jak i w obiektach użyteczności publicznej. Mowa tutaj, chociażby o różnego rodzaju ośrodkach zdrowia, szpitalach, szkołach, a nawet centrach handlowych. Zewnętrzne rolety stanowią zabezpieczenie przed nadmiernymi promieniami słonecznymi oraz izolują przed tym, aby ciepłe powietrze nie uciekało zbyt szybko na zewnątrz. Ich montaż nie zajmuje wiele czasu i nie jest problematyczny, a do tego jest możliwy zarówno w większych, jak i mniejszych oknach. Warto podkreślić także to, że sama późniejsza pielęgnacja takich rolet zewnętrznych nie zajmuje zbyt wiele czasu, przez co to rozwiązanie jest doceniane przez wiele osób.

Rolety wewnętrzne — alternatywa dla zasłon

Produkty tego typu świetnie zastępują rozmaite zasłony i firany, a często zajmują znacznie mniej miejsca. Co więcej, różnorodność pod względem kolorystyki pozwala na idealnie dopasowanie ich do aranżacji domu czy też mieszkania. Rolety z IMPET-OKNA mogą zakupić mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego i okolic. Siedziba naszej firmy znajduje się w Krotoszynie.

Rolety wewnętrzne mają za zadanie w głównej mierze osłonięcie pomieszczenia przed nadmiernym światłem. Oczywiście można wybierać pomiędzy modelami typowo zaciemniającymi i półzaciemniającymi, czyli tymi, które przepuszczają światło, jednocześnie zapobiegają nadmiernemu przegrzewaniu się pomieszczenie oraz odbijaniu promieni m.in. od ekranów. Poza tym ich uniwersalność, łatwość w montażu oraz wysokiej jakości materiały, przemawiają za tym, że jest to świetna opcja zarówno do mieszkań i domów, jak i biur, sali lekcyjnych oraz wielu innych miejsc.

Modne i trwałe rolety z IMPET-OKNA

W naszym sklepie znajdziesz zarówno klasyczne gładkie modele w jednym kolorze, jak i w popularne wzory m.in. dwukolorowe pasy, które w zależności od połączenia barw idealnie komponują się z aranżacjami w stylu klasycznym, eleganckim, skandynawskim i innymi. Co więcej, rolety wewnętrzne są bardzo łatwe w użytkowaniu, do ich wyczyszczenia najczęściej wystarczy woda z delikatnym płynem do mycia oraz bawełniana ściereczka lub z mikrofibry.

Przygotowaliśmy wiele rolet wewnętrznych w rozmaitych kolorach i wzorach — już dziś wybierz najlepszą ochronę przed promieniami słonecznymi. Serdecznie zapraszamy!

Formularz pomiaru

    Projekt do wyceny

      Pliki projektu(PDF/JPG/PNG max 5 plików do 50MB)