product-header

Okna drewniane Krotoszyn

W naszym asortymencie dostępna jest szeroka gama systemów okiennych. W katalogu znajdziesz między innymi zewnętrzne okna drewniane. Krotoszyn to lokalizacja naszej głównej siedziby, w której możesz na żywo obejrzeć ekspozycję i poszczególne profile okienne. Zachęcamy do kontaktu oraz zapoznania się z bogatą ofertą IMPET-OKNA!

Szczelne i wytrzymałe okna drewniane

Szukasz ekologicznego rozwiązania dla swojego domu lub biura? Postaw na piękno natury i klasyczną elegancję! Nowoczesne okna drewniane wyróżnia wytrzymałość, ponadczasowa estetyka oraz solidność. Wybór gatunku drewna oraz kolorystyki farb kryjących i lazurowych pozwala na dopasowanie do Twoich indywidualnych potrzeb i gustu.

Gwarancja najwyższej jakości

IMPET-OKNA to firma z wieloletnim doświadczeniem. Współpraca z takimi markami jak Drutex, Aluplast czy Veka pozwala nam oferować wysokiej jakości produkty, zgodne z oczekiwaniami klientów. Ponadto możliwy jest także dodatkowy montaż nawiewników, które usprawniają prawidłową wentylację i stały dopływ świeżego powietrza. Jeśli nie wiesz, na jaki model okien drewnianych się zdecydować, odwiedź nasz salon lub zadzwoń!

Formularz pomiaru

    Projekt do wyceny

      Pliki projektu(PDF/JPG/PNG max 5 plików do 50MB)