pobierz katalogiPobierz katalog

O firmie

Firma IMPET-OKNA została założona w 1997 roku. Wiodącą działalnością przedsiębiorstwa jest sprzedaż i montaż stolarki okiennej i drzwiowej z PCV, aluminium oraz drewna. Proponowane przez nas okna charakteryzują się wyjątkową solidnością i dużą estetyką wykonania. Wysoka jakość oferowanych produktów potwierdzona jest licznymi certyfikatami i wyróżnieniami.

Mając na celu zaspokojenie potrzeb i oczekiwań przyszłych klientów, sukcesywnie podnosimy poziom naszych usług. Oferujemy zarówno własny montaż, serwis i transport, jak również krótkie terminy realizacji. Dodatkowo zadbaliśmy o dogodne formy płatności, dzięki czemu w trakcie współpracy obie strony mają wyraźny komfort także pod względem ekonomicznym. Wszystko to składa się na silne strony firmy, które znajdują uznanie wśród odbiorców i pozwalają jednocześnie na długą oraz owocną współpracę z dużymi kontrahentami.

Firma oferuje nowoczesne technologie, które pozwalają zaoszczędzić o 10% więcej ciepła niż w standardowych rozwiązaniach. Dzięki temu Klienci mogą cieszyć się najwyższą jakością w niewygórowanej cenie. Liczne promocje (widoczne chociażby w przypadku nowych profili IGLO, gdzie cena produktu jest stała mimo wprowadzania innowacyjnych koncepcji) pozwalają firmie IMPET-OKNA odgrywać znaczącą rolę na rynku i być silnym konkurentem dla przedsiębiorstw o podobnym profilu działalności.

Dzięki ciągłemu rozwojowi jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, począwszy od małych zleceń po ogromne projekty, w realizacji których już teraz możemy pochwalić się sporym doświadczeniem. Bez problemu urzeczywistnimy dla Państwa zarówno klasyczne kształty, jak również bardziej skomplikowane formy nowoczesnej architektury.

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Mamy szczerą nadzieję, iż współpraca z naszą firmą będzie obustronnie satysfakcjonująca pod każdym względem..